Electrolux

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych. Electrolux tworzy innowacyjne urządzenia o przemyślanym wzornictwie, które zaspakajają rzeczywiste potrzeby konsumentów i profesjonalistów.

Oferta odkurzaczy Electrolux dostosowana jest do każdych potrzeb. Niezależnie od tego czy chcemy odkurzać podłogi, czy meble, wszystkie odkurzacze zapewniają doskonałą wydajność i skuteczność zbierania kurzu.

Odkurzacze Electrolux skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

Używasz odkurzacza firmy Electrolux?? Podziel się swoją opinią.

5 myśli w temacie “Electrolux”

 1. Odkurzacz ZUS 3945WR zakupiony 4 miesiące temu. Powiedzieć, że jestem z niego zadowolony to za mało.
  Zalety tego odkurzacza:
  – Jest super cichy (nawet koty się go nie boją)
  – Zwrotny
  – Chyba dosyć wytrzymała obudowa – miał już wiele spotkań ze ścianami a obudowa nie nosi oznak tych bliskich spotkań
  – Małe (powiedziałby ktoś) worki ale jak na swój rozmiar niesamowicie pakowne (to chyba za sprawą mocy ssania) – przy odkurzaniu domu 170m^2 raz w tygodniu worek wymieniłem po 3 miesiącach używania (w domu są zwierzęta które potrafią nanieść brudu i sierści)
  – Przez te 4 miesiące nie poziom głośności pracy odkurzacza się nie zmienił i trzymam kciuki oby tylko tak dalej pozostał cichy 🙂
  – Moc odpowiednia do wszystkich powierzchni – używany na panelach (w zestawie specjalna szczotka do paneli) i dywanach, do odkurzania sofy (tutaj przydaje się końcówka 3 w 1)
  Odkurzacz godny polecenia.

 2. Wahałam się między Phlipsami a dokładnie ale jednak było dużo detali, które przeważyły na zakup Elektoluxa. Przede wszystkim bardzo cicha praca silnika, solidnie wykonane rury, przy Philipsie były już odczuwalne luzy, długi kabel i bardzo dobra siła ssąca. Jestem bardzo zadowolona z nowego zakupu w 2014 :), bardzo polecam.

 3. W Electroluxie głośniejszy jest szum powietrza w szczotce niż praca silnika. Spokojnie można odkurzać w nocy i nikt nie przyjdzie ze skargą. Dodatkowo od producenta dostałem w prezencie mały odkurzacz akumulatorowy, który przyda się do sprzątania ciasnych kątów. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego zakupu.

 4. Jestem właścicielem modelu Ultrasilencer ZUS 3945 WR. Super odkurzacz, jestem bardzo z niego zadowolony. Silnik odkurzacza pracuje tak, że praktycznie go nie słychać. Hałasuje jedynie ssawka i przepływ powietrza przez nią. Ogólnie można spokojnie rozmawiać przy tym odkurzaczu. Długość kabla zapewnia możliwość wysprzątania całego 85m2 mieszkania z jednego gniazdka (rewelacja!).

Dodaj komentarz

Subiektywne opinie o producentach mebli i odkurzaczy