Welmax

Urządzenia czyszczące Welmax to sprzęt najnowszej generacji, który pomaga w sprzątaniu niemal wszystkich powierzchni. Zaawansowana technologia sprawia, że domowe porządki stają się proste i przyjemne oraz co ważne, zajmują o wiele mniej czasu niż dotychczas.
W ofercie Welmax znajdują się 3 nowoczesne roboty sprzątające:  Electra Easy Plus,  Hera Easy Plus i Security Clean (idealne dla alergików, ponieważ eliminują wszelkie czynniki wywołujące objawy alergii) oraz zdalnie sterowany odkurzacz Jet Cleaner.

System czyszczący Security Clean to nowość w ofercie Welmaxu. Tak jak pozostałe urządzenia, wyróżnia go wielofunkcyjność i najwyższa jakość wykonania. Ten niezwykły sprzęt łączy w sobie funkcję aż 10 urządzeń! Jego zalety to również nowoczesny design, łatwość obsługi, dbałość o kręgosłup ( nie trzeba się schylać), wieloletnia gwarancja, brak konieczności wymiany worków i filtrów. Odkurzacz ten czyści nie tylko powierzchnie, ale również  powietrze, co doceniają alergicy.
Security Clean to z pewnością warty uwagi odkurzacz Welmaxu.

Systemy sprzątające od Welmax to skuteczność potwierdzona faktami.
Użytkownicy  już po 1 zastosowaniu zaobserwowali:
dokładnie usunięty kamień i inne trudne zabrudzenia w łazienkach,
okna umyte bez smug, idealnie odkurzone dywany, odświeżone i czyste powietrze.

Roboty sprzątające Welmax – bo tak można o nich mówić, mogą wyręczyć nas w wielu domowych pracach i zastępują mnóstwo innych akcesoriów do sprzątania.
Kupując taki sprzęt, śmiało możemy pozbyć się mopów, ścierek, detergentów. Sprzątanie dzięki temu będzie dużo łatwiejsze i zajmie mniej czasu.
Jakie funkcje mają powyższe urządzenia?  M.in pranie, odkurzanie, prasowanie, mycie okien, usuwanie liści w ogrodzie, czyszczenie tapicerki.
Co ważne oprócz sprzątania powierzchni, nowoczesne systemy oczyszczają również powietrze i mogą zastąpić powszechnie stosowane nawilżacze. Jeśli do wody dodamy kilka kropki olejku zapachowego, dodatkowo możemy korzystać z aromaterapii.
Wszystkie są bardzo proste i wygodne w obsłudze i pomagają, a wręcz wyręczają w wielu codziennych czynnościach porządkowych.

Powyższe fakty przekładają się na coraz lepsze opinie o produktach Welmax, dzięki czemu firma z roku na rok rozwija się coraz bardziej, oferując nowoczesny asortyment o niepodważalnej skuteczności.

Jeśli posiadasz któryś z odkurzaczy Welmax, zostaw swoją opinię.