Zelmer

Marka Zelmer jest wiodącym producentem drobnego sprzętu AGD. Szczególne miejsce w portfolio marki zajmują odkurzacze, z biegiem lat marka Zelmer stała się synonimem tej kategorii.

Produkty marki Zelmer są darzone zaufaniem i wysoko oceniane przez konsumentów.

Odkurzacze Zelmer  to często futurystyczne i kompaktowe odkurzacz o wyjątkowej funkcjonalności i skuteczności. Zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie, ale też z myślą o ochronie mebli, ścian i narożników w Twoim domu.

Jesteś posiadaczem odkurzacza marki Zelmer? Zostaw swoją opinię na tem produktów tej firmy!

5 myśli w temacie “Zelmer”

  1. Mam Zelmer ZVC425HT. Odkurzacz bardzo ładny, ma wszystkie potrzebne akcesoria i niedrogie worki. Siła ssania na maksymalnym poziomie ogromna, aż ciężko oderwać ssawkę od podłogi. Jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus to krótki kabel. Uważam, że standardem powinno być 9 metrów.

  2. Mój model to Zelmer ZVC762SP. Dobrze odkurza, w mieszkaniu wyraźnie mniej kurzu, filtr wodny robi robotę. Trochę mały pojemnik na środek piorący, dość szybko się wyczerpuje jeśli mamy do prania większą powierzchnię

  3. Rewelacja! Szukałam małego odkurzacza, którym bez wysiłku sprzątnie mieszkanie. Zelmer ZVC305ST spełnia moje oczekiwania. Dodatkowo posiada wiele końcówek, a turboszczotka do dywanów jest ekstra. Moc ssąca jest aż za dobra, gdyż unosi mi małe dywaniki. Polecam.

  4. Zelmer to najlepszy odkurzacz jaki miałam. Po wielu latach niestety padł i nie dało się go uratować, musiałam poszukać czegoś innego. zdecydowałam się na tą firmę bo liczyłam, że też wytrzyma tyle co poprzednik. nie zawiodłam się.

Dodaj komentarz

Subiektywne opinie o producentach mebli i odkurzaczy