Zelmer

Marka Zelmer jest wiodącym producentem drobnego sprzętu AGD. Szczególne miejsce w portfolio marki zajmują odkurzacze, z biegiem lat marka Zelmer stała się synonimem tej kategorii.

Produkty marki Zelmer są darzone zaufaniem i wysoko oceniane przez konsumentów.

Odkurzacze Zelmer  to często futurystyczne i kompaktowe odkurzacz o wyjątkowej funkcjonalności i skuteczności. Zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie i komforcie, ale też z myślą o ochronie mebli, ścian i narożników w Twoim domu.

Jesteś posiadaczem odkurzacza marki Zelmer? Zostaw swoją opinię na tem produktów tej firmy!

5 odpowiedzi na „Zelmer

 1. anita pisze:

  Mam Zelmer ZVC425HT. Odkurzacz bardzo ładny, ma wszystkie potrzebne akcesoria i niedrogie worki. Siła ssania na maksymalnym poziomie ogromna, aż ciężko oderwać ssawkę od podłogi. Jestem bardzo zadowolona. Jedyny minus to krótki kabel. Uważam, że standardem powinno być 9 metrów.

 2. kasia pisze:

  b.dobry odkurzacz za przystępną cenę.Kupiłam po raz drugi,pierwszy nadal działa zepsuł się tylko zwijacz kabla. Dobre wyposażenie w szczotki i inne końcówki, dość cichy i zwinny.

 3. pani domu pisze:

  Mój model to Zelmer ZVC762SP. Dobrze odkurza, w mieszkaniu wyraźnie mniej kurzu, filtr wodny robi robotę. Trochę mały pojemnik na środek piorący, dość szybko się wyczerpuje jeśli mamy do prania większą powierzchnię

 4. Ela pisze:

  Rewelacja! Szukałam małego odkurzacza, którym bez wysiłku sprzątnie mieszkanie. Zelmer ZVC305ST spełnia moje oczekiwania. Dodatkowo posiada wiele końcówek, a turboszczotka do dywanów jest ekstra. Moc ssąca jest aż za dobra, gdyż unosi mi małe dywaniki. Polecam.

 5. moja pisze:

  Zelmer to najlepszy odkurzacz jaki miałam. Po wielu latach niestety padł i nie dało się go uratować, musiałam poszukać czegoś innego. zdecydowałam się na tą firmę bo liczyłam, że też wytrzyma tyle co poprzednik. nie zawiodłam się.

Dodaj komentarz